نتایج جستجو برای عبارت :

دانستنی های برداشتن رحم و تخمدان

کیست تخمدان چیست؟ چه علائمی دارد و چطور درمان می شود؟
کیست تخمدان یکی از رایج ترین انواع تومور در زنان است. گزارش شده است که کیست تخمدان حدود 80٪ تومور های سرطانی را تشکیل می دهد. کیست های تخمدانی کیست هایی هستند که حاوی مایع می باشند ، این کیست ها در داخل تخمدان های زن رشد می کند.
این کیست ها ممکن است ارگانیسم های جدیدی باشند که با سندرم تخمدان های طبیعی متفاوت هستند، یا آنها مایع هایی هستند که کیست در تخمدان ایجاد می کنند. کیست تخمدان می توا
کیست تخمدان یکی از رایج ترین انواع تومور در زنان است. گزارش شده است که کیست تخمدان حدود 80٪ تومور های سرطانی را تشکیل می دهد. کیست های تخمدانی کیست هایی هستند که حاوی مایع می باشند ، این کیست ها در داخل تخمدان های زن رشد می کند.

این کیست ها ممکن است ارگانیسم های جدیدی باشند که با سندرم تخمدان های طبیعی متفاوت هستند، یا آنها مایع هایی هستند که کیست در تخمدان ایجاد می کنند. 

ادامه مطلب
این کیست ها ممکن است ارگانیسم های جدیدی باشند که با سندرم تخمدان های طبیعی متفاوت هستند، یا آنها مایع هایی هستند که کیست در تخمدان ایجاد می کنند. کیست تخمدان می توا
آیا بیماران تنبلی تخمدان، «باردار» می‏شوند؟
یکی از مهم‏ترین دغدغه خانم‏های مبتلا به سندروم تخمدان پلی‏کیستیک (PCOS) (یا همان تنبلی تخمدان)، «بارداری» است، چرا که این بیماری، امکان باردار شدن را تحت تاثیر قرار می‏دهد.
تقریباً از هر ١٠ زن، یک نفر ممکن است به تنبلی تخمدان مبتلا و با مشکلات باروری ناشی از آن مواجهه باشد. اما این، بدین معنا نیست که فرد برای همیشه دچار نازایی شده و هرگز نتواند بچه‏دار شود.

ادامه مطلب
عمل کیست تخمدان چیست از شایع ترین بیماری های زنان می توان به کیست تخمدان اشاره کرد. دو عضو پایینی رحم، تخمدان ها هستند که وظیفه آن ها تولید هورمون استروژن است. از شایع ترین کیست های تخمدان می توان فولیکولی را نام برد.درصد بالایی از زنان به به این عارضه دچار میشوند و از وجود آن اطلاعی ندارند. در برخی موارد این گونه کیست ها به خودی خود از بین می روند و علائمی ندارند و گاهی مواقع نیاز به درمان به اشکال گوناگون میباشد.

گانودرما بهبود دهنده کیست تخمدان میباشدزنان مبتلا به کیست تخمدان در ۴۰ روز اول استفاده از گانودرما قطر کیست تخمدانشان به مراتب کوچکتر شده و پس از ۶۰ روز استفاده از گانودرما ،کیست به کمترین حجم خواهد رسید و پس از ۹۰ روز کامل از بین خواهد رفت.
ادامه مطلب
چگونه می توان با تنبلی تخمدان باردار شد؟

در اغلب مبتلایان به بیماری  تنبلی تخمدان،تخمک گذاری نامنظم و غیرقابل پیش بینی است

یکی از مهم ترین دغدغه های خانم هایی که مبتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان هستند باردار شدن است. اگر خودتان مبتلا به سندروم باشید یا در میان اطرافیان تان کسی را می شناسید که تنبلی تخمدان دارد لابد می دانید که این بیماری امکان باردار شدن را تحت تاثیر قرار می دهد. اما چطور چنین اتفاقی می افتد؟
ادامه
کیست 7.5 کیلویی تخمدان از بدن زن 54 ساله خارج شد
کیست تخمدان به بزرگی 7 و نیم کیلوگرم از بدن یک زن 54 ساله با موفقیت در بیمارستان افضلی پور کرمان خارج شد.

به گزارش ندای زرند، تیم جراحی و پزشکی بیمارستان افضلی پور به سرپرستی دکتر "زهرا هنرو" فلوشیپ انکولوژی زنان، روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه این کیست را خارج کردند.

این فلوشیپ انکولوژی زنان گفت: حال عمومی این بیمار خوب اعلام است و خوشبختانه عمل به بهترین نحو انجام شده است.

براساس این گزارش، کیست تخمد
امکان دارد در هر مرحله از زندگی یک زن ایجاد شود. بطور کلی، کیست تخمدان اصلاً علائمی ندارد. درصورتی که علایمی هم وجود داشته باشد، معمولاً کم است. بعضی از علایم آن عبارتند از:بی‌نظمی های قاعدگی، درد ناگهانی در کمر و لگن و درد در حین روابط جنسی.
خرید کرم ترک شکمپاره شدن کیست تخمدان:ترکیدن کیست تخمدان حادثه ای طبیعی در بین خانم هایی است که در سنین باروری قرار دارند. کیست های فیزیولوژیکی مثل کیست فولیکولار، جسم زرد یا پاتولوژیک ممکن است بترکند( ا
چه عواملی باعث سرطان تخمدان می شود؟
تومورهایی
که در تخمدان شکل می گیرند، اغلب با علائمی همراه نیستند. زمانی که نخستین
علائم بروز کند نشان می دهد سرطان شکل گرفته و در مرحله ی پیشرفته ای است.
بنابراین باید نسبت به این بیماری و عوامل ابتلا به آن هوشیار بوده و
اطلاعات لازم را کسب کنید.
ادامه مطلب
تنبلی تخمدان یک بیماری رایج در بین زنان است که از هر ده زن تقریبا یک نفر به این بیماری مبتلا می شود. همچنین یکی از عواملی است که می تواند منجر به عدم باروری در زنان شود. تنبلی تخمدان می تواند منجر به بروز شرایط بدتری مانند دیابت، بیماری های قلبی، افسردگی و افزایش احتمال سرطان رحم نیز شود.

ادامه مطلب
دختر عزیزم! مادرت با کمبودِ ترشحِ دوپامین و سروتونین در مغزش مواجه است و زندگی برایش بیش از پیش سخت شده. ساعت 9:30 شب تصمیم گرفتم که ورزش کنم. حالا کمی بهترم. مادرت با پلی‌کیستیک تخمدان هم دست و پنجه نرم می‌کند. اضطراب و افسردگی تاثیر مستقیم روی تخمدان‌های زن دارد و افتاده‌ام درون یک چرخه‌ی باطل. با تمام این‌ها مادرت به آینده امیدوار است.

شب به خیر فرفریِ قشنگم.
برای زنان مبتلا به تنبلی تخمدان زندگی می تواند بسیار دشوار باشد، زیرا شرایط محدود به دوره های نامنظم نمی شود، بلکه زندگی یک زن را در بیش از یک راه تحت تاثیر قرار می دهد. علائم رایج بیماری تنبلی تخمدان عبارتند از:
پریودهای نامنظم یا دردناک
پریودهای تاخیری
عدم وجود قاعدگی و درد ناخوشایند در طول قاعدگی
این وضعیت با افزایش سطح هورمون جنسی مردانه یا آندروژن در خون مشخص می شود که بسیاری از عملکردهای فیزیولوژیکی را تحت تاثیر قرار می دهد. این اختل
برای زنان مبتلا به تنبلی تخمدان یا Pغير مجاز مي باشد زندگی می تواند بسیار دشوار باشد، زیرا شرایط محدود به دوره های نامنظم نمی شود، بلکه زندگی یک زن را در بیش از یک راه تحت تاثیر قرار می دهد. علائم رایج بیماری تنبلی تخمدان عبارتند از:
پریودهای نامنظم یا دردناک
پریودهای تاخیری
عدم وجود قاعدگی و درد ناخوشایند در طول قاعدگی
این وضعیت با افزایش سطح هورمون جنسی مردانه یا آندروژن در خون مشخص می شود که بسیاری از عملکردهای فیزیولوژی
علت تا درمان تنبلی تخمدان
سلولهای اولیه ای در تخمدان زنان وجود داردکه این سلول ها نام برده به تخمک تبدیل میشوند و اگر این سلولها با اسپرم لقاح یابند جنین به وجود می اید اما می خواهیم طریقه ی به وجود آمدن تخمک را شرح دهیم.داستان تخمک اینگونه آغاز می شود که درون مغز هر انسانی غده ای به نام هیپوفیز وجود دارد.
تنبلی تخمدان را چگونه می توان درمان کرد

هیپوفیز دستورتولید هورمونی به نام FSH را در ابتدای هر دوره ی قاعدگی صادر میکند که تخمدان را وادار
چه عواملی باعث سرطان تخمدان می شوند؟

تومورهایی
که در تخمدان شکل می گیرند، اغلب با علائمی همراه نیستند. زمانی که نخستین
علائم بروز کند نشان می دهد سرطان شکل گرفته و در مرحله ی پیشرفته ای است.
بنابراین باید نسبت به این بیماری و عوامل ابتلا به آن هوشیار بوده و
اطلاعات لازم را کسب کنید. عواملی باعث افزایش خطر ابتلا به این بیماری شده
و برعکس عوامل دیگری از ابتلا به آن پیشگیری می کنند. برای
• سرکوب سیستم ایمنی بدن
• برهم زدن تعادل املاح و مواد معدنی در بدن
• کاهش انعطاف پذیری و عملکرد بافت ها
• افزایس سطح تری گلیسیرید خون
• کاهش ظرفیت یادگیری (ضعف حافظه ) و عملکرد بافت ها
• یبوست
• سرطان های پروستات، پستان، تخمدان، راست روده
• افزایش هورمون زنانگی در مردان
• نازایی
• سنگ صفرا و سنگ کلیه
• میگرن و انواع سردرد های شدید
• کیست تخمدان در خانم ها
• آپاندیس
• آب مروارید ...
پزشکی زنان یا بیماری‌های زنان و زایمان، یکی از رشته‌های تخصصی پزشکی می‌باشد. تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، سرطانهای رحم، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، نزدیکی دردناک، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی (واژینیت) و ... در این رشته مورد بحث قرار می‌گیرند.
ادامه مطلب
این مرحله در روز اول عادت ماهانه اتفاق می‌افتد. در مرحله فولیکولی عادت ماهانه، اتفاقات زیر رخ می‌دهد:
• دو هورمون، هورمون محرک فولیکول (FSH) و هورمون محرک لوتئین (LH) از مغز آزاد شده و در خون به سمت تخمدان‌ها می‌روند.
• هورمون‌ها موجب تحریک رشد حدود 15 تا 20 تخمک در تخمدان‌ها می‌شوند که هر کدام در پوسته خاص خود، که به اصطلاح فولیکول نامیده می‌شود، رشد می‌کنند.
• همچنین این هورمون‌ها (FSH و LH) موجب تحریک افزایش تولید هورمون زنانه استروژن نیز م
علایم تنبلی تخمدان
♨️ علایم تنبلی تخمدان

▪️ نامنظم شدن پریود
▫️ نازایی
▪️ چاقی
▪️ افزایش هورمون های مردانه
▫️ جوش و آکنه
▪️ افزایش  و ضخیم شدن موهای صورت
▫️ کاهش موهای پیشانی
▪️ چرب شدن پوست بدن
پوزیشن جنسی آپولو

نام: Apollo - آپولو
درجه سختی: دشوار
طبق شکل مرد زن را در آغوش گرفته و دخول صورت می پذیرد.
دخول عمیق
امکان معاشقه حین دخول
مناسب افراد لاغراندام
علائم و درمان کیست تخمدان و رحم:
اکثر بانوان کیست تخمدان را حداقل یک بار تجربه می‌کنند، که عمدتاً بدون درد است، هیچ علائمی ندارد و وجود آن هنگام معاینه لگن مشخص می‌شود. پیش‌آگهی درمان کیست تخمدان بانوان در دوره قبل از یائسگی مناسب است. اکثر کیست‌ها پس از چند ماه از بین می‌رود. با این حال کیست مکرر و عودکننده تخمدان در دوران پیش از یائسگی و در بانوان دچار اختلال‌های هورمونی مشاهده می‌شود. معاینات دوره ای زنان توسط متخصص زنان و زایمان تنها
انواع میوه جات
انواع میوه جات میوه ها می توانند به صورت های متنوع مانند خام، یخ زده، پخته شده، ترشیجات و خشک شده مصرف شوند. میوه ها را می توان به 3 دسته میوه های ساده، میوه های مجتمع یا بهم پیوسته و میوه های مرکب تقسیم کرد.
میوه های ساده: به میوه هایی گفته می شود که از تخمدان یگ گل رشد می کنند، میوه های ساده می توانند مانند آلو و هلو آبدار و گوشتی باشند و یا مانند گردو و بادام خشک باشند.
میوه های مجتمع: میوه های مجتمع از چندین تخمدان یک گیاه شکل م
این مشکل زمانی رخ می دهد که دیسک های ترمز تاب بردارند و دیگر سطح آن ها صاف نباشد.
❌از علل تاب برداشتن دیسک ها می توان به 
سرد و گرم شدن ناگهانی آن ها و همچنین
غیر یکنواخت بودن سایش در سطح آن ها اشاره کرد.
منظور از سرد و گرم شدن دیسک ها این است که به عنوان مثال به دلیل ترمز گیری سطح دیسک گرم شده باشد و در این هنگام به صورت ناگهانی آب به سطح دیسک ها پاشیده شود که باعث تاب برداشتن سطح دیسک می شود.همچنین گرم شدن بیش از حد دیسک ها بر اثر ترمز های پیاپی
اهدای تخمک چیست؟اولین گزارش موفقیت آمیز اهدای تخمک، مربوط به سال ۱۹۸۴ است...
استفاده از این روش، برای زنانی توصیه می شود، که دارای رحم سالم، با قابلیت نگهداری جنین هستند، اما تخمدان های ایشان تخمک مناسبی تولید نمی کند. این نقص همچنین ممکن است، ناشی از عدم وجود تخمدان، نارسایی زودرس تخمدان، یا سن بالای زن باشد، شایان ذکر است که در صورت ابتلای مادر به بیماری ژنتیکی، احتمال انتقال بیماری به کودک وجود دارد، و در اینگونه موارد، نیز می توان به من
اهدای تخمک، چیست؟اولین گزارش موفقیت آمیز اهدای تخمک، مربوط به سال ۱۹۸۴ است...
استفاده از این روش، برای زنانی توصیه می شود، که دارای رحم سالم، با قابلیت نگهداری جنین هستند، اما تخمدان های ایشان تخمک مناسبی تولید نمی کند. این نقص همچنین ممکن است، ناشی از عدم وجود تخمدان، نارسایی زودرس تخمدان، یا سن بالای زن باشد، شایان ذکر است که در صورت ابتلای مادر به بیماری ژنتیکی، احتمال انتقال بیماری به کودک وجود دارد، و در اینگونه موارد، نیز می توان به م
یائسگی یک حالت کاملا طبیعیست که در همه زنانی سنشان رو به افزایش است، رخ می دهد. واژه ی یائسگی می تواند هر تغییری که یک زن قبل یا بعد از توقف عادات ماهانه، که باعث اتمام دوره تولید مثل او می شود، را توجیه کند. 

چه چیزی باعث یائسگی می شود؟
هر زن با تعدادی محدود از سلول تخم که در تخمدان ها ذخیره شده اند متولد می شود. تخمدان ها همچنین باعث تولید هورمون های استروژن و پروستروژن نیز می شوند که در کنترل قاعدگی و تخمک گذاری نقش دارند. یائسگی زمانی اتفا
فیبروم های بزرگ
دکتر آزیتا ناصری، متخصص زنان و زایمان در پاسخ به این پرسش به میوم های رحمی که در اصطلاح عامیانه به نام فیبروم شناخته می شوند به عنوان یکی از دلایل شایع در انجام
 هیسترکتومی اشاره می کند و می گوید: فیبروم ها که معمولا در خانم های بالای 35 سال ایجاد می شوند رویش های اضافه ای از بافت عضلانی رحم هستند .
زمانی که میوم در جایی از رحم قرار گرفته است که به خونریزی غیرطبیعی منجر می شود یا آن قدر بزرگ است که به اندام های مجاور در شکم و لگن م
‍♂️همه چیز با برداشتن اولین قدم شروع می‌شود. 
برای بعضی از افراد اولین قدم، سخت‌ترین قسمت این پروسه است. برای بعضی‌دیگر هم ادامه مسیر و پایبند ماندن، دشوارتر است.
برداشتن گام‌های واقع‌گرایانه و قابل سنجش برای حرکت به جلو در مسیر مثبت ضروری می‌باشد.
وقتی نقطه عطفی حاصل می‌شود، موفقیت‌تان را تحسین کنید. جشن گرفتن پیروزی‌ها در طول مسیر، ماندن در ادامه راه را لذت‌بخش‌تر می‌نماید.
خلاصه روز نوزدهم «هر روز صدها بار به خودم خاطر نشان می کنم که زندگی درونی و بیرونی من به تلاش سایر مردم، زنده یا مرده، بستگی دارد و من هم باید تلاش خودم را بکنم تا به همین اندازه ای که دریافت کردم، یا هنوز در حال دریافت هستم، از خودم مایه بگذارم.»راز موفقیت اینشتن شکرگزاری بود، امروز تو هم مانند انیشتین صد بار بگو: خدایا شکرت، و این کار را با برداشتن صد گام شگفت انگیز انجام بده.‍♀️‍♂️با اینکه ممکن است غیر قابل باور به نظر برسد که گام برداشت
از وقتی که شروع کردم به خوردن قرص ال‌دی انگار پریودم از ماه پیش تمام نشده! لک‌های گاه و بی‌گاه می‌بینم و این سه روز اخیر حتی خون هم دیدم. مردان هیچوقت نخواهند فهمید وقتی که شرتت را بکشی پایین و خون ببینی چه حالی به تو دست خواهد داد. قسمت پایینی شکمم دردهای گاه و بی‌گاه دارد. این چند روز دردش زیاد شده. بدنم دارد تخمدان‌هایم را به حالت اولیه برمی‌گرداند و پاکسازی می‌کند. و هر پاکسازی نیاز به خارج کردن اضافات دارد. باز هم مردان هیچگاه نخواهند
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای برداشتن فایل صوتی
گاهی اوقات نیاز است که اپراتورها فقط با یک سیستم کار نمایند و آن هم چیزی جز اتوماسیون نخواهد بود. در این مواقع سیستم‌ ویپ می‌تواند با اتصال از طریق وب سرویس به اتوماسیون، گزارشات و فایل های صوتی و نظرسنجی را به اتوماسیون ارسال نموده و در پنل این سیستم نمایش دهد.
حاملگی خارج از رحم چیست؟ + علائم و درمان آن
حاملگی خارج از رحم یا بارداری خارج از رحم به بارداری نابجا گفته می‌شود. خونریزی واژینال یا لکه بینی از علائم این بیماری است. حاملگی خارج از رحم با داروی متوتروکسات قابل درمان است.

حاملگی خارج از رحم چیست؟
 زمانی که تخمک لقاح یافته در محلی غیر از جداره داخلی رحم لانه گزینی کرده و شروع به رشد کند،‌ بارداری خارج از رحم رخ می‌دهد. 98% از حاملگی‌های خارج از رحم درون لوله‌های فالوپ (لوله‌هایی که تخمدان
تنبلی تخمدان چیزی بود که حدود دوسال پیش متوجهش شدم.امنوره های طولانی ، چربی بالا و کبد چرب هم از عوارضش بود و ازون بدتر اینکه اگر کنترل نشه تا ۱۰ ،۱۵ سال دیگه حسابی ریسک سرطان رو بالا میبره‌ اون هم با این ژن عالی که به من رسیده‌
معمولا کسایی که این بیماری رو دارن چند ماه یک بار پریود میشن اما من بدون قرص به هیچ وجه نمیشدم ! 
یادم نمیاد اخرین باری که بدون قرص پریود شدم کی بود !اما مطمئنم بیش از یه سال و نیم پیشه! اما امروز با کمال ناباوری دیدم ^خو
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود

سلام دوستان. در این ویدیو قصد دارم بهتون آموزش بدم که چطور در 2 دقیقه، خال ها و لکه های صورتتون رو به صورت حرفه ای و سریع بردارید.
این آموزش بسیار آسان هست و خیلی راحت به کمک یکی از ابزار فتوشاپ می تونید لکه های صورتتون رو بردارید.
این آموزش برای برداشتن لینک از روی تصاویر هم مفید هست. خیلی امکانات دیگه ای هم داره این ابزار که خودتون میتونید ازش استفاده کنید.
لطفا بعد از دیدن ویدیو، چنل یوتیوب من رو سابسکرایب کنید و علامت زنگوله ر
معجزه جوان سازی غذای nbs در طیور
همانطور که در تصویر مشاهده میکنید تخمدان مرغ پیر ۳ ساله دارای تعداد زیادی فولیکول رشد یافته میباشد .که حیرت متخصصین دامپزشک را برانگیخته است.به گفته متخصصین درمرغهای جوان تعداد  فولیکول حدودا همین تعداد میباشد اما انچه شگفتی را بر میانگیزد اینست که در مرغهای جوان فولیکولها کوچکند ورشد یافته نیستند مثل این تصویر وعملا nbsدر مرغ پیر فرا جوان سازی کرده.ومشاهده چنین تخمدان رشد یافته وامادهای درمرغ جوان حتی دید
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود

سلام دوستان. در این ویدیو قصد دارم بهتون یاد بدم که چطور با ابزار اسپات هیل فتوشاپ، در کوتاهترین زمان به صورت حرفه ای، لینک روی تصاویر را حذف کنید به صورتی که هیچ نشانه ای از حذف آن باقی نماند!
ابزار اسپات هیل، بازه رنگی اطراف محدوده ای که مشخص می کنید را بر قسمتی که مشخص کرده اید اعمال می کند و آن را به صورتی می سازد که فکر می کنید واقعا پشت لینک همان بوده.
خلاصه ابزار اسپات هیل فتوشاپ کاربرد های زیادی دارد که در این ویدیو با کار
سلام لطفا پاسخگوی سوالم باشید که از استرس دارم هلاک میشممن با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم منی ایشون رو پشتم ریختولی نمیدونمآب منی با واژنم برخورد داشت یا نهدرضمن من تخمدان پلی کیستیک دارمخودمم باکره هستمو رابطمون روز چهارم پریودم بوداین ماه پریودم عقب افتاده از بی بی چک استفاده کردم که جوابمنفی بودبه همین جواب اکتفا کنم؟!استرسم خیلی زیادهنامزدم میگه استرسم بی مورده چون اتفاقی نیفتاده ولی بازم میترسم
مشاور گفته:
با سلام خدمت شما دوست ع

هیسترکتومی:
خارج کردن و برداشتن رحم را هیسترکتومی می گویند.

هیسترکتومی واژینال:
اندیکاسیونهای آن عبارتند از:
بیماریهای رحم که به سرطانهای خوش خیم منجر می شوند
خونریزیهای غیرطبیعی یا منوراژی
پرولاپس رحم وقتی که رحم بزرگ شده است، و زمانی که نیاز به حمایت چند عضله ی ضعیف لگنی داریم.
بدخیمی های مزمن و اندوسرویکال و اندومتریال هم با این جراحی درمان می شوند.

ادامه مطلب
آموزش فنی خودرو - ترموستات
1⃣ زمان سربالایی موتور خودرو داغ شده و در سرپایینی یکمرتبهو دفعتا سرد شده که احتمال تاب برداشتن سرسیلندر و ترک برداشتنسرسیلندر و بلوکه سیلندر زیاد است. این دوستمان تا بحال شانس آورده.2⃣ در سرمای خیلی سرد بخاری در نیم ساعت گرم می شود.3⃣ موتور در دمای نرمال کار نمی کند .چون اولا دیر به دمای مطلوب می رسد تا آن موقع موتور در شرایط نرمال کار نمی کند.در ضمن دمای مطلوب کارکرد موتور 85 تا 95درجه است .پایین تر یا بالاتر آسیب زا
تزریق چربی چیست
تزریق چربی فرآیندی است که طی آن بافت ها و سلول های چربی را از ناحیه های مشخص شده مانند ران، شکم، باسن، پا و غیره  برداشت کرده وبه  بخش هایی که باید پر تر و یا حجیم تر شود تزریق می شود نام دیگر تزریق چربی پیوند چربی می باشد.

برخی افراد هستند که علاقه دارند  قسمت های خاصی از بدنشان همانند لب، گونه، گودی های زیر چشم و … پر تر به نظر برسد و به همین دلیل را انتخاب می کنند.

برداشتن چربی از بدن
پزشک در ابتدا از نواحی نظیر باسن ،
آموزش برداشتن ابرو در خانه
ابرو
ها نقش قاب را برای چشم بازی میکنند، یک تصویر زیبا در قاب زیبا و مناسب
جلوه بیشتری پیدا میکند.اگر از کسانی هستید که می خواهید خودتان در منزل
ابروهایتان را بردارید در 4 مرحله به آسادگی می توانید این کار مطابق با
تصاویر انجام دهید .

مراحل برداشتن ابرو
1- نقطه ی شروع ابرو ها را پیدا کنید
موچین را بچرخانید، تا برعکس شود و نوک آن به سمت پایین باشد. موچین را به
صورت عمودی روی صورت قرار دهید به طوری که در راستای قسمت ب
لاک زدن ناخن ها یه چیز مهم برای دختران و زنان هست ما در اینجا اموزشی را ترتیب داده ایم تا شما به راحتی بتوانید ناخن هایتان را لاک دو رنگه یزنید.لاک دو رنگه ناخن ها بسیار راحت و…1-در ابتدا لاک های قبلی را پا کنید و ناخن ها را خشک کنید.

لاک زدن ناخن ها یه چیز مهم برای دختران و زنان هست ما در اینجا اموزشی را ترتیب داده ایم تا شما به راحتی بتوانید ناخن هایتان را لاک دو رنگه یزنید.لاک دو رنگه ناخن ها بسیار راحت و…2-با لاک خود تمام ناخن خود را لاک کنید
عمل بینی ممکن است با عوارض و خطرات زیادی درگیر باشد که عوارض اصلی آن بعد از جراحی بروز می کنند. برداشتن و تراشیدن قوز بینی یکی از کاربردهای عمل بینی است که داوطلبان بسیار زیادی دارد. در حال حاضر، جراحی تنها راه حذف و برداشتن قوز بینی است. اما در بیشتر موارد، جراحی به یک عارضه به نام “open roof” منجر می شود که در ادامه ی مطلب بیشتر با آن آشنا خواهید شد وشما میتوانید با مراجعه پیش بهترین جراح بینی این کار را انجام دهید.
قوز بینی چرا به وجود می آید؟
د
زمانی که اسپرم مرد به داخل تخمک زن وارد شود بارداری رخ می دهد در برخی زنان این اتفاق خیلی سریع رخ می دهد اما در برخی زمان بیشتری نیاز است از هر صد زوجی که برای باردار شدن تلاش می کنند, در ۸۰ تا ۹۰ درصد آن ها در همان سال اول بارداری رخ می دهد اما در برخی زوج ها اینطور نیست و زمان و درمان های دیگری برای باردار شدن لازم است
برای فهمیدن چگونگی باردار شدن یک زن، باید با اندام های جنسی زن و مرد و چرخه قاعدگی خانم ها آشنایی کامل داشت. با شروع عادت ماهانه
ویتاگنوس در بارداری و عوارض آن(به انگلیسی:VITAGNUS) نوعی داروی گیاهی است.ویتاگنوسویتاگنوس یا پنج انگشت را گیاه زنان می نامند. این گیاه در پیشگیری از اختلالات قاعدگی ،پریود دردناک ،قطع غیر طبیعی پریود ،اختلال در زمان و مقدار خونریزی ، نارسایی زودرس تخمدان وعوارض حین یایسگی موثر می باشد.

ادامه مطلب
‍ خانمها: میدونید عفونت رحم و واژن باعث بروز بسیاری ازبیماریهای زنان میشه ؟!
♨️ انسداد لوله های رحم
♨️ کیست تخمدان
♨️ درد استخوان لگن
♨️ عدم رضایت همسرتون
♨️ و بسیاری عوارض دیگر
رفع هرگونه عفونت و خارش دستگاه تناسلی با روشی کاملا گیاهی مورد تایید متخصصین زنان زایمان
شیاف ماریانا ، هدیه طبیعت به شما

قیمت: 99 تومن ♦️ ارسال رایگان و کاملا محرمانه

مشاوره و سفارش  ۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ ۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴ سفارش و مشاوره تلفنی از 9 صبح تا 9 شب یکسره

اغلب تخمک‌های موجود در تخمدان بی‌حرکت می‌میرند تا در دوره یائسگی به پایان می‌رسند. در زمان تولد، تقریباً یک میلیون تخمک وجود دارد؛ و در زمان بلوغ، تقریباً 300 هزار تخمک باقی مانده است. از این تعداد، 300 تا 400 عدد در طول دوره باروری یک زن تکامل می‌یابند. تخمک‌ها در دوره بارداری، در صورت استفاده از قرص‌های پیشگیری از بارداری، و در صورت وجود یا عدم وجود چرخه منظم عادت ماهانه نیز از بین می‌روند.
درخواست کد امنیتی هنگام ارسال کامنت باعث می‌شود برخی افراد در پست شما کامنت نگذارند. برای برداشتن کد امنیتی در بخش نظرات مراحل زیر را در پنل مدیریت طی کنید:
بخش تنظیمات
تنظیمات ساده
تنظیمات ارسال نظر
تیک هشتم را بردارید
پ.ن: با توجه به اینکه بیشتر ما از بخش «پیام خصوصی» وبلاگ برای صحبت کردن و چت استفاده می‌کنیم بعضی وقتها مجبور می شویم کامنتهای خصوصی که تعدادشان زیاد می‌شود را پاک کنیم. من یک روش برای حذف یکباره پیام های خصوصی پیدا کرده ام
زن و شوهر های جوان در اولین تجربه رابطه زناشویی خود با سوالات بسیاری مواجه می شوند که از پرسیدن آن خجالت کشیده و راه پزشک را در پیش می گیرند. اما امروزه پزشکان به دلیل حمایت های بی نظیری که از آنها توسط دولت انجام می شود هزینه های قزافی را برای زوج های جوان می تراشند و از ناآگاهی آنها سوء استفاده می کنند. یکی از بهترین این گزینه ها درباره برداشتن پرده بکارت است. بله درسته برداشتن پرده بکارت.
در دنیایی که همه به دنبال تنگ کننده واژن یا Vaginal tightnes
اگر بتوانید علایم سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهید احتمال درمان آن را به مقدار بسیار زیادی بالا می برید ریه های شما دو عضور اسفنجی در قفسه سینه هستند که که هنگام دم  اکسیژن هوا را به خون منتقل کرده و هنگام بازدم دی اکسید خون را از بدن دفع می کنند. سرطان ریه عامل اصلی مرگ و میر ناشی از سرطان در ایالات متحده در بین مردان و زنان است. میزان مرگ و میر توسط سرطان ریه بیشتر از سرطان های روده بزرگ، پروستات، تخمدان و پستان است.

ادامه مطلب
عزیزانی که ازمشکل ناباروری رنج میبرید، دیگر زمان آن رسیده که به این مشکل با دیدمنفی نگاه نکنید، و خود را سرزنش نکنید، بهر نحو براثر بالارفتن سن، و یا بیماریهای مختلف وژنتیکی و یا مادرزادی بر اثر نبودن رحم و تخمدان و.... میتوان توکل برخدا کرد، و با پیشرفت علم بر این مشکل فارق آییم.
ارتباط با ما، با بهترین دکترا، و در بهترین و تخصصی ترین بیمارستان، انجام دهیم.

مصرف رازیانه برای زنان باردار به دلیل افزایش هورمون استروژن خطرناک است. زنانی که مزاج گرم و خشک دارند در مصرف این گیاه احتیاط کنند. زنانی که دارای کیست تخمدان هستند ازمصرف این گیاه خودداری کنند. همین‌طور مصرف این گیاه باعث افزایش فشار خون می‌شود.

رازیانه یا بادیان، گیاهی گرم و خشک است که تمام بخش‌های مختلف آن قابل استفاده است. دانه، برگ وریشه آن هم خوراکی است. با توجه به خاصیت زیاد رازیانه برای زنان به چند مورد از کاربرد‌های این گیاه
به طور کلی 30% علل ناباروری
زن ها مربوط به اختلال در لوله های رحمی است . به طور کلی دلایل عمده بیان
شده در رابطه با علل نازایی زنان شامل مشکلات منی زن، مشکلات مربوط به
تخمدان ها و مجاری منی، مشکلات رحمی، مشکلات اندام های دیگر و علل روحی،
روانی و رفتاری بیان شده است. مرور اسباب نازایی زنان از دیدگاه طب سنتی
ایران که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است، مقدمه ای است برای آشنایی
با اصطلاحات و نظرات حکمای طب سنتی ایران و همچنین آغاز راهی است که
آموزش برداشتن ابرو
یکی دیگر از گزینه های زیبایی صورت، داشتن ابرو های مرتب و خوش فرم است. با یادگیری و انجام برداشتن  ابرو و اصلاح صورت در منزل همیشه صورتی آراسته و مرتب داشته باشید. بهترین وسیله برای برداشتن ابرو موچین است.

آشنایی با قسمت های مختلف ابرو برای برداشتن ابرو
سر ابرو : اگر یک خط کش  یا یک خودکار از کناره پره بینی بصورت عمود مستقیم بگیرید، تا ابرو را قطع کند، این نقطه سر ابرو می باشد. یک از قسمت های اصلی در برداشتن ابرو سر ابرو
عزیزانی که ازمشکل ناباروری رنج میبرید، دیگر زمان آن رسیده که به این مشکل با دیدمنفی نگاه نکنید، و خود را سرزنش نکنید، بهر نحو براثر بالارفتن سن، و یا بیماریهای مختلف وژنتیکی و یا مادرزادی بر اثر نبودن رحم و تخمدان و.... میتوان توکل برخدا کرد، و با پیشرفت علم بر این مشکل فارق آییم.
ارتباط با ما، با بهترین دکترا، و در بهترین و تخصصی ترین بیمارستان، انجام دهیم.
شماره تماس مستقیم   989353303154+
داستان پشت پرده یک اکتشاف
تصویر پراش پرتو xاز بلور dnaتوسط روزالیند فرانکلین تهیه شده بود .
موریس ویلکینزِ فیزیکدان بدون اطلاع فرانکلین ، این تصویر را از اتاق کار فرانکلین برداشته و تحویل واتسون و کریک میدهد . 
آن‌ها براساس تصویر گرفته شده توسط فرانکلین، مدل مولکولی dnaرا ارائه می کنند. 
متاسفانه فرانکلین، براثر کار زیاد با پرتو xبه سرطان تخمدان مبتلا شده و فوت میکند
بعد ازفوت فرانکلین ، واتسون و کریک موفق به دریافت جایزه نوبل می شوند .
در کن
گفته می شود :ماکرون  در ژاپن با ترامپ بر سر برداشتن برخی تحریم‌ها برای آغاز مذاکره به توافق رسیده و قرار است با بسته‌ی پیشنهادی عملیاتی به تهران سفر کند. سفر مکرون به تهران  درست پس  بعد از  وساطت نخست وزیر ژاپن  است  که  با دست خالی ایران  ایران آمده بود حال باید دید آیا نظام حاضر  حاضر به پذیرفتن پیشنهاد ماکرون  خواهد بود ؟ 
رفتار و استراتژی درست در بازار منفی و مثبت,سیگنال نوسانی و میان_مدت امروز_دوشنبه بصورت vip معرفی شد 
بازدهی سهم نوس
آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

ابرو برداشتن در خانه کار سختی به نظر می رسد، اما باور کنید که شما هم می توانید مانند آرایشگراتان حرفه ای شوید. فقط کافیست که این نکات را بیاموزید.آموزش برداشتن ابرو
ابروهای پر بسیار زیبا هستند و ظاهر خوبی دارند ولی کسانی که ابروهای پرپشتی نیز ندارند می توانند با پیگیری چند مرحله به فرم دلخواه ابرو برسند و با آرایش ابرو به آنها عمق بیشتر داده و جاهای خالی را بپوشانند.

شروع کنید

بخش ابتدایی ابروها، یکی ا
اگر در حال حاضر صاحب یک ساعت اپل هستید ، ممکن است بخواهید آن را بر اساس سلیقه و ترجیحات خود تنظیم کنید. خبر خوب این است که جایگزین کردن باندهای Apple Watch دشوار نیست. در این مقاله ، ما در مورد برخی مراحل صحبت خواهیم کرد که می تواند به شما در سفارشی سازی Apple Watch خود کمک کند.اول از همه ، این را باید بخاطر بسپارید که نمی توانید از بند منظم ساعت برای Apple Watch خود استفاده کنید. ما همچنین در مورد نحوه تغییر بند اپل واچ صحبت خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر بخوا
گفتم: یه بار یه جا خوندم می‌گفت اگر خوب نشی، به بقیه هم صدمه میزنی.و چند وقته دارم فکر میکنم خوب نخواهم شد. و اونوقت بقیه ای در کار نخواهد بود.
مِه: آه, How I found this to be true. و من خیلی میترسم از کل این پروسه. حس میکنم یه حلقه بی نهایته، صدمه زدن و صدمه خوردن، که هر چی عمیق تر بری بیرون اومدن ازش غیرممکن تره. Then again، شاید من هیچ وقت بیرون نیومدم. برای قدم برداشتن خسته نیستی؟ من فکر کنم انرژیش رو هم نداشته باشم حتی. 
گفتم: یه بار یه جا خوندم می‌گفت اگر خوب نشی، به بقیه هم صدمه میزنی.
و چند وقته دارم فکر میکنم خوب نخواهم شد.
و اونوقت بقیه ای در کار نخواهد بود.
مِه: آه, How I found this to be true. و من خیلی میترسم از کل این پروسه.
حس میکنم یه حلقه بی نهایته، صدمه زدن و صدمه خوردن، که هر چی عمیق تر بری بیرون اومدن ازش غیرممکن تره. Then again، شاید من هیچ وقت بیرون نیومدم.
برای قدم برداشتن خسته نیستی؟ من فکر کنم انرژیش رو هم نداشته باشم حتی. 
کاشت آرماتور
آسیب دیدگی ستون ها در مراحل مختلفی به چشم می خورد 
- ترکهای ریز (افقی یا مورب) بدون خرد شدن بتن یا گسیختگی آرماتورها - قلوه کن شدم سطحی بتن بدون آسیب دیدگی آرماتوربندی
- خردشدگی بتن، شکستن تنگ ها و کمانش آرماتورها | بسته به درجه آسیب دیدگی، راهکارهای مختلفی را می توان اعمال کرد. تزریق رزین، برداشتن و جایگزین کردن قطعات و به کار بردن جاکت، از جمله این راهکارها هستند..
 مرمت موضعی
تزریق رزین و ملات های رزینی فقط برای مرمت ستون هایی ک
تنها ترین تنها هستم سکوت تاریک سرد در جاده ای بی انتها ....تاریک حتی جلوی پایم را نمی بینم از برداشتن قدم میترسم ....میترسم از قدم زدن. 
چندسال هست میدوم پاهایم خسته رمق ندارم. نرسیدم. 
به انچه که دنبالشان دویدم محو شد از نظرها  هرچه بود تموم شد.
 دنبالش بروم سکوت همه جا را گرفته سکوت سرد و تاریک شیوا رها تنها تنها ...
تنها ترین تنها هستم سکوت تاریک سرد در جاده ای بی انتها ....تاریک حتی جلوی پایم را نمی بینم از برداشتن قدم میترسم ....میترسم از قدم زدن چندسال هست میدوم پاهایم خسته رمق ندار م نرسیدم به انچه که دنبالشان دویدم محو شد از نظرها  هرچه بو د تموم شد دنبالش/بروم سکوت همه  جا را گرفته سکوت سرد و تاریک شیوا رها تنها تنها 
به
جز چربی شکمی و بارداری برای خانم‌ها، بزرگ شدن شکم می‌تواند به معنی
احتباس آب در بدن، نفخ، تغییرات هورمونی و یا مشکلی در سیستم گوارش باشد.
اگر
هرگونه درد، ناراحتی و یا هر علامت غیرعادی دیگری در ناحیه‌ی شکم دارید که
همراه با بزرگ شدن آن است باید فوراً به پزشک مراجعه کنید؛ زیرا ممکن است
علامت وجود بیماری‌های مختلفی باشد؛ مثل سرطان تخمدان. اما اگر شرایطتان
این‌چنین نبود، دلایل دیگری ممکن است باعث بزرگ

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
همانطور که می دانیم از دیدگاه زیبایی شناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند. چشم ها نشان دهنده بسیاری از خصوصیات هر فرد مانند سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی می باشند.
بنا به ساختار فیزیولوژیکی بدن ، متاسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اجزای بدن ، علائم پیری را نشان می دهند. به دلیل همین حساسیت ، هر روز افراد بسیاری با استفاده از جراحی زیبایی پلک چشم ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود ل
خشکی واژینال عارضه ی جنسی شایعی در میان زنان است که ۱ نفر از هر ۳ نفر در بین زنان آن را تجربه می کند. یکی از مهمترین علت‌های اولیه درد واژینال طی رابطه‌ جنسی خشک بودن واژینال است.
ش‍ای‍ع‍ت‍ری‍ن‌ ع‍ارض‍ه‌ ی‍ائ‍س‍گ‍ی‌ آت‍روف‍ی‌ واژینال‌ اس‍ت‌ ک‍ه‌ س‍ب‍ب‌ ای‍ج‍اد ع‍لائ‍م‍ی‌ م‍ان‍ن‍د خ‍ش‍ک‍ی‌ و خارش واژینال و درد ه‍ن‍گ‍ام نزدیکی م‍ی‌ ش‍ود.

قیمت این محصول : 50,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

یائسگی ، زایمان و شیردهی ، راد
باعرض سلام وخداقوتوباتشکر از تمامی هنرمندان وزحمت کشان تئاتر جابرلحظات بسیار نابی را احساس میکردم:گاهی خنده های از ته دل،گاهی روحیه مقاومت وسرسختی وتلاش برای برداشتن قدمهای مهم،گاهی برایم یک تلنگربزرگ بود که چه کسی رسالت های مانده برزمین را باید عهده دارشود؟به خودم میگفتم نباید یاعلی بگویی وبلند شوی؟
ادامه مطلب
↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓
فرمت فایل: word 
 (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:11

قسمتی از متن فایل دانلودی:
      سرطان پستان چیست ؟
سرطان  پستان بیماریی است که در آن سلولهای سرطانی در بافت پستان شروع به رشد و تکثیر می کند. پستان دارای 15 تا 20 بخش است که اصطلاحاً لوب نامیده می شود و هر کدام از این بخشها خود به قسمتهای کوچکتری تقسیم می شوند که لبول نامیده می گردند. لوبها و لوبولهای پستان توسط لوله های بسیار کوچکی ک
جراحی خال روش های مختلفی دارد که قبل از پرداختن به آن ابتدا لازم است تا با خال آشنا شوید . خال ها ضایعات پوستی مسطح یا برجسته پوست هستند که در ابتدا شبیه به کک و مک هستند و به مرور زمان بزرگتر می شوند .
امروزه شایع ترین جراحی خالی که صورت می گیرد ،  برداشتن خال صورت است . زیرا به جز موارد نادری که زیبایی خاصی به صورت فرد می بخشد در اغلب موارد ناراحت کننده است و باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود .
روش های جراحی خال
روش های  جراحی خال عبارت است از:
ب
اون روزی مامان رو مجبور کردم موهامو کوتاه کنه. اونقدر تحمل همین چند سانت بلند شدن و برخورد موهام به گردنم برام سخت شده بود که یک قدم با برداشتن ماشین و زدن همه شون فاصله داشتم. دوست دارم پشت سرم خالی باشه و وقتی دست می‌کشم، چیزی لای انگشت‌هام نمونه و جلوی موهام بلندتر باشه تا هرچند وقت یک بار بریزم‌شون توی صورتم و چشم‌هام رو بپوشونم. برای وقت‌هایی که دلم نمی‌خواد این دنیا رو ببینم. و انگار اگر من نتونم ببینمش، اون‌ها هم نمی‌تونن منو ببین
راه مقابله با عادت ترکاندن جوش صورت : دست زدن مداوم به صورتتان می تواند به ایجاد سوراخ های ریز و گسترش یافتن باکتریهای ایجاد کننده جوش (جوش صورت و پوست یا آکنه) منجر گردد.
یکی از بدترین عادت هایی که ممکن است شما در حین سر و کار داشتن با جوش داشته باشید، عبارت از دست زدن مداوم به صورتتان می باشد – یا حالت بدتر این است که بخواهید آن جوش را بردارید!
با استفاده از ابزارهای ذهنی یا ایجاد یک سری محدودیت های فیزیکی که برای دست زدن به جوش یا برداشتن آن ی
بسیاری از افراد برای زیباتر شدن اقدام به برداشتن خال هایشان می کنند . درمان خال تنها با هدف زیبایی صورت نمی گیرد بلکه برای بیمارانی که به ملانوم مبتلا شده اند ضروری است.
برداشتن خال های قسمت های مختلف بدن در ابتدا باید با انجام آزمایشات و معاینات دقیق صورت گیرد و ابتدا از خال نمونه برداری گردد تا پزشک بتواند وضعیت بافت خال را در زیر میکروسکوپ مورد بررسی دقیق قرار دهد.
نمونه برداری از این حیث مهم است که در صورت سرطانی بودن خال متخصص پوست کامل
 ورم
دردناک غدد لنفاوی که در اثر تجمع غیرطبیعی مایع لنف در قسمتی از بدن. زنانی که تحت
عمل جراحی برداشتن سینه یا ماستکتومی قرار می گیرند، در معرض خطر ابتلا به ورم غدد
لنفاوی هستند که معمولا این ورم در بازوی دستی است که سمت سینه جراحی شده می باشد.

ادامه مطلب
پدال ترمز خیلی نرم شده و پایین میرود❗️
✅توضیح مشکل: هرگاه که پدال ترمز را فشار می دهید متوجه می شوید که خیلی نرم و اسفنجی شده است . ممکن است با چند بار فشردن آن، دوباره مانند اول بشود ولی به محض برداشتن پا از روی آن مجددا نرم می شود.مشکلات احتمالی عبارتند از:
1️⃣در یکی از شیلنگهای ترمز نشت وجود دارد.2️⃣در مدار هیدرولیک هوا وارد شده است.3️⃣روغن ترمز کثیف شده است و یا از روغن نامناسبی استفاده شده است.4️⃣ترمز ها خیلی خورده شده اند.
با رشد تعداد جراحی های لاغری (اسلیو معده بای پس و یا ساسی بای پس معده و ...) که همه روزه در دنیا انجام می شوند، زنان بیشتری در سنین باروری زیر تیغ چنین جراحی هایی می روند. آیا پس از جراحی اسلیو معده یا دیگر جراحی های لاغری، امکان بارداری وجود دارد؟ بارداری پس از عمل اسلیو معده چگونه خواهد بود؟ در این صورت چه مدت پس از جراحی لاغری می توان باردار شد؟ چه اقداماتی باید در راستای بارداری سالم و زایمانی مطمئن پس از جراحی لاغری انجام گیرد؟
اگر باردار
بیماری آندومتریوز در زنان چیست؟

بیماری آندومتریوز در زنان چیست؟آندومتریوز به معنی رشد بافت داخلی رحم در جایی بیرون از رحم است. لگن شایع ترین محل بروز آندومتریوز است.در
این بیماری بافت اندومتر (لایه داخلی رحم) در بیرون از محل اصلی خود (رحم)
تشکیل می‌شود. این بافت می تواند در تمام بافت‌های بدن به جز طحال به‌وجود
آید، ولی رایج‌ترین محل پدیدآمدن آن، لگن است که در این قسمت هم،
تخمدان‌ها بیشتر گرفتار اندومتریوز می‌شوند.
ادامه مطلب
حقایق واضح درباره برچسب های پوستی
در اینجا نکات کلیدی در مورد اسکین تگ یا برچسب های های پوستی ذکر شده است. آنها معمولاً در چین های پوستی رخ می دهند. البته میتواند روی صورت و نواحی گردن نیز مشاهده شود.آنها خطرناک نیستند ، اما می توانند به دلایل زیبایی شناختی و زیبایی مشکل ایجاد کنند.
روشهای برداشتن برچسب های پوستی شامل درمان های بدون نسخه (OTC) ، برداشتن با جراحی کوچک یا کوتر و کرایوتراپی است.
اسکین تگ چیست؟
اسکین تگ جزو تومورهای خوش خیم و غیر س
دارم یاد میگیرم توی زندگی خوابگاهی تعارف ممنوعه,تجربه شد واسم سر هر چیزی تعارف نکنم ,بلکه با مهربانی و ادب اما جدیت رفتار کنم ,انقدر که برداشتن مواد غذاییم,استفاده از ظروفم و نشستنشون یا شکستن ظرف هام ,یا مزاحم خوابم شدن ,واسشون عادی نشه ... از دیشب شروع کردم به مشخص کردن حریمم ,و متوجه شدم خیلی ها واقعا سواستفاده گر هم هستند و متوجه نمیشن صرفا داری بهشون محبت میکنی ,خ.ر نیستی!
خلاصه اینکه,خوبه که بلدم نه بگم :)
پره موتور سیکلت چیست؟
پره موتور سیکلت میله های فلزی هستند که از طرف خمیده آن به توپی موتور سیکلت و از طرف دیگر (پیچی) به طوقه موتور سیکلت متصل میشوند و وظیفه انتقال نیروی محرکه چرخ ها و ثابت نگهداشتن آنها در محیط چرخشی توپی میباشد.
پره موتور سیکلت معمولا از جنس فولاد و بسیار محکم ساخته میشود و روی آن آبکاری شده تا علاوه بر زیبایی به راحتی پوسیده نشود.
پره موتور سیکلت باید به راحتی پاره و شکسته نشود. پره ها در جهات مختلف نصب میشوند و وظیفه جل
یه حس بد تمام وجودمو گرفته
مث ی بختک روی قفسه سینه م
چرا مهدی مثل یه کوه آتش فشان یهو منفجر شد امشب؟
چرا انقدر تو دلش از خانواده من کینه س
چرا انقدر دیر و سخت فراموش میکنه؟
الان طرف منه اگر یه روز نظر من مخالفش باشه چی؟ اون موقع از منم کینه میگیره؟
چرا وقتی عصبانی بود هیچکدوم از حرفای من حالشو عوض نکرد؟
چرا جملات محبت آمیزمو ندیده گرفت؟
چرا براش مهم نبود که بهش گفتم منو چجوری صدا کنه؟
چرا برداشتن اینهمه مرز براش مهم نبود؟
دارم اشتباه میکنم؟
ان
تخم کتان به دو شکل ظاهری یافت می‌شود: قهوه‌ای، و زرد طلایی (خود گیاه کتان بیش از ۲۰۰ گونه دارد). با تخم کتان روغن نباتی تولید می‌شود و به عنوان روغن کتان یا روغن بزرک، که یکی از قدیمی‌ترین روغن‌های تجاری است کاربرد دارد. این روغن خوراکی با فشردن سرد و گرم بدست می‌آید. روغن تخم کتان قرن‌ها به عنوان یک روغن خشک در نقاشی و پوشش لاک الکل استفاده می‌شود.

آیا تخم کتان باعث نازایی می شود؟
مصرف داخلی تخم کتان می‌تواند عامل زایمان زودرس گردد
مصرف
نیاز به راه رفتن،گام های بلند برداشتن،دویدن.
من پاهایی هستم که هیچ گاه ندویده‌اند.
نیاز به چشم باز کردن،دیدن،زل زدن.
من چشم هایی هستم که هیچ گاه باز نشده اند.
نیاز به لمس کردن،نوازش کردن،مشت زدن.
من دست هایی هستم که هیچگاه حرکتی نکرده ‌اند.
نیاز به فکر کردن،حساب کتاب کردن،بحث کردن
من مغزی هستم که هیچ گاه به کار نیفتاده‌ام.
نیاز به خندیدن،عصبانی شدن،گریه کردن.
من احساساتی هستم که هیچ گاه خودشان را بروز نداده‌ اند.
ادامه مطلب
برای یکماه دیگه که روزهای مزخرف امتحان‌های پشت سر هم و بدون فرجه است تمرین نخوابیدن می‌کنم. سپانلو می‌خوانم و کارن هورنای و الگوریتم نویسی یاد می‌گیرم و برای خواهرک نمونه سوال فلسفه پیدا می‌کنم اما یک ورق جزوه انفورماتیک پزشکی ندارم، جزوه الکترونیکم ناقص است، نمره کارگاه تجهیزات پزشکی‌ام روی هوا است و فقط امیدوارم که برای بار چهارم مجبور به برداشتن درس شیرین سیگنال نشوم. آخ! بروم لباس‌هام را جمع کنم، این هفته یک خبرهایی هست. از آن جا خ
روشهای عمل جراحی بازسازی پستان :

عمل بازسازی پستان ها پس از ماستکتومی یا برداشتن پستان
پس از جراحی ماستکتومی یا برداشتن پستان امکان بازسازی پستان وجود دارد. این عمل جراحی از  حدود دو سال پس از عمل ماستکتومی و زمانی که درمانهای دیگر مثل شیمی درمانی و رادیوتراپی تمام شد و بیمار در شرایط عاری از بیماری قرار گرفت، قابل انجام است

باز سازی پستان چه مدت بعد از عمل جراحی اول قابل اجرا است؟
بصورت همزمان با عمل جراحی برداشتن پستان یا تاخیری انجام م
سونوگرافی ترانس واژینال با استفاده از امواج صوتی فرکانس بالا تصاویری از داخل بدن ایجاد کرده و نمایش می دهد. تصاویری که از این سونوگرافی به دست می آید بسیار دقیق می باشد. از آنجا که سونوگرافی شکمی دقیق است و اطلاعات کاملی از ارگان های شکمی به ما می دهد ولی در مورد ارگان های لگنی به این صورت نیست. برای چک کردن ارگان های لگنی بهتر است از سونوگرافی ترانس واژینال استفاده شود.
سونوگرافی اندوواژینال ، نوعی سونوگرافی لگن است که پزشکان از آن برای بر
خواص گزنه برای مو

گزنه یکی از گیاهانی است که خواص زیادی دارد، یکی از این خواص اهمیت مصرف آن ها برای موهاست که در ادامه به مهمترین خواص گزنه اشاره میشود .
چند مورد از مزایای گزنه را برای شما بازگو می کنیم:
ضد ریزش مو، درخشان کننده مو و عامل رشد مجدد مو ها
درمان خشکی مو، موخوره، شوره سر و کاهش خارش پوست سر
درمان پوست های چرب، اکنه، جوش و اگزما
مناسب برای درمان کم خونی، افزایش گلبول های قرمز و انعقاد خون
افزایش شیردهی در زنان
مناسب برای قائدگی،
فرمول‌بندی شده، و تولید شده توسط rupes انجمن جدید روتاری جدید ، گام دوم ایده‌آل برای پیروی از یک فرآیند گردان زبر برای تصفیه کامل ، حذف عیوب نوری ، و تحویل موم آماده است . میکرو micro تخصصی و مخلوط اختصاصی به طور خاص به کار گرفته شده‌اند تا به راحتی کار کنند و تجربه کاربر گردان را افزایش دهند و به اپراتورها اجازه دهند تا به اندازه یک گام برداشتن شن و شن را افزایش دهند
ویتامین B9 یا فولات در تمام جنبه های بارداری از قبل تا پس از آن مهم است. برخی از عملکردهای مهم B9 عبارتند از:
تنظیم عملکرد تخمدان، کاشت و رشد جنین.
کمک به بدن برای ساخت سلول های جدید سالم با تولید DNA
پیشگیری از نقص های زایمان: مانند نقص لوله عصبی زمانی که مغز و نخاع کودک به درستی بسته نیست، سندروم داون، اسپینا بیفیدا (نوعی نقص مادرزادی مربوط به نقص لوله های عصبی)، آنانسفالی (بی مخ زایی) و …
توانایی فولات برای کاهش بروز نقایص لوله عصبی تا 62٪، در ایا
دوچیز انسان را نابود میکند 

مشغول بودن به گذشته و مشغول شدن به دیگران 

هرکس در گذشته بماند آینده را از دست می دهد 

هرکس نگهبان رفتار دیگران شود آسایش و راحتی خود را از دست میدهد

گذشته هایت را ببخش 
زیرا آنان همچون کفش های کودکی تو هستند 
نه تنها برایت کوچکند 

بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز می دارند 
پوست افراد مبتلا به بیماری اگزما قادر به حفظ میزان رطوبت مورد نیاز خود نیست. این موضوع احتمال خشکی، قرمزی و ترک برداشتن پوست را افزایش می‌دهد. این بیماری علائم مختلفی دارد و با رعایت نکاتی ساده قابل پیشگیری است. در این اینفوگرافی با برخی روش‌های پیشگیری از تشدید اگزما در زمستان آشنا می‌شوید.
گرافیک: پدرام آقایی
منبع داده‌ها: شبکه خبری سی‌ان‌ان
با هوش ذاتی و دقت عجیبی که انگار یکی از آپشن های چشم هاش بود -چون وقتی می خواست پشت جسمت، لا به لای روحت را کنکاش کند، حالت چشم هاش عوض می شد- بعد از یکی دو جمله ی کوتاه و ظاهرا ساده فهمید من شیفته ی کشف کردنم. همین جا بود که دانه ریخت. خیلی محتاط. چون هنوز نمی دانست من از آن دسته احمق هایی هستم که شجاعانه به سراغ تجربه های جدید و کشف های تازه می روند یا از آن دسته احمق هایی هستم که دلشان ضعف می رود برای سرک کشیدن و مزه کردن و پرده برداشتن و لمس لذت
ترکیبی از زغال اخته و سیب شیرین به طور طبیعی، عطر و طعم شیرین و تند به این محصول افزوده است. قدرت آنتی اکسیدانی موجود در زغال اخته ٢٠ برابر بیشتر از ویتامین A است و پروآنتوسیانیدین آن نیز برای سلامت مجاری ادراری و پاکسازی رحم و تخمدان در بانوان و پروستات در آقایان مفید است. ماده مغذی و گیاهی خاص و موجود در سیب که کوئرستین نام دارد، یکی دیگر از آنتی اکسیدان های قوی است که این محصول را انتخابی قدرتمند به شمار می آورد و ترکیب گیاهان فوق جهت تقویت
برای درست کردن سس مایونز ، تخم مرغ ها را نیم ساعت قبل از شروع به کار از یخچال بیرون آورید تا کمی گرم شود.

برای پختن سیب زمینی آب پز ، فراموش نکنید یک یا دو قاشق غذا خوری نمک به آن بیفزایید تا سیب زمینی ها ترک برندارند.....

برای تشخیص تخم مرغ تازه ، آن را در یک کاسه آب سرد بگذارید. اگر تخم مرغ تازه باشد به ته ظرف می رود ، اما اگر به سطح آب بیاید، بهتر است از آن استفاده نکنید.

اگر مقداری از نان سفید اضافه آمده و مصرف نمی شود ، چاره این است که آنه
وب سایت زندگی سالم | هر آنچه برای یادگیری، سلامتی و زندگی شاد نیاز دارید.

رسانه و مرجعی نوآور برای انتقال دانش روز دنیا به منظور داشتن زندگی سالم وآگاهی در زمینه زیبایی، تغذیه سالم، تناسب اندام، بهداشت جنسی و زناشویی ، زنان ،اطلاعات دارویی  و بیماری ها.

لازم نیست برای داشتن زندگی سالم، دونده ماراتن باشید، بوفو و بروکلی بخورید یا ساعت‌ها مدیتیشن کار کنید. سبک‌زندگی سالم یک روند پیش‌رو است که پستی و بلندی‌های خود را دارد اما ه
تخصص زنان ، زایمان و نازایی چیست ؟تخصص زنان زایمان و نازایی یکی از رشته های پرکاربرد پزشکی است ، پزشکان جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی به تشخیص، درمان، جراحی و پیشگیری از بیماری ها و سرطان های زنانه می پردازند.
معرفی رشته :
نمای کلی: رشته زنان و زایمان یک رشته تخصصی بالینی است که به پیشگیری، تشخیص، درمان و پیگیری بیماری های زنان می پردازد. این رشته ترکیب دو حیطه تخصصی است: obstetrics، که تمرکز آن مراقبت زنان قبل، حین و بعد از زایمان است، و gynecolo
رمان زیر باران
دانلود رمان زیر باران اثر زهرا ارجمند نیا با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان این رمان در مورد یه دختر با عواطف شکننده و پر از درک زندگی ، مغرور و خوش قلب ، یه پسر با قلب سنگی و غرور بیش از حد ، همراه با جذبه ی منحصر به فرد ، تقابل دو آدم متفاوت ، شروع عشق و دلدادگی ، آدمایی که بلدن حرف دلشون و بزنند ، بلدن عاشقی کنند ، بلدن تکبر و روبرو احساسشون به زانو دربیارند ...
خلاصه رمان زیر باران
جلوی کمد
AnyDesk نرم افزاری است که برای ریموت شدن از یک کامپیوتر به دیگری ، مورد استفاده قرار می گیرد .
پس از فیلترشدن TeamViwer، نرم افزار AnyDesk همان کاربرد را برای ما دارد و قابل استفاده است . 
گاهی ممکن است ، چند ثانیه پس از شروع ارتباط ریموت ، به صورت ناخواسته ، ارتباط قطع شود . 
یکی از راه حل ها ، برداشتن تیک از گزینه Allow Direct Connection در بخش Connection است . 
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ، کانال واتس آپی کُنام شیران برای گام برداشتن در حوزه ی دفاع مقدس و نشر مطالب نوین در این حوزه راه اندازی شد ، از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید 
آدرس کانل :
https://chat.whatsapp.com/C3yXgBGB6dqEaICAMJ5ZYa

ادامه مطلب
ارتودنسی ثابت
یکی از روشهای ارتودنسی است که نسبت به سایر روش های ارتودنسی همکاری
بیشتری را از جانب بیمار می طلبد. مراحل ارتودنسی ثابت از ابتدا تا پایان
زمان برداشتن براکت ها حدود 6 تا 30 ماه زمان می طلبد. که
البته زمان ارتودنسی ثابت به نوع ناهنجاری فکی و دندانی وابسته است و هر
چه میزان ناهنجاری بیشتر باشد زمان ارتودنسی بیشتر خواهد داشت.
ادامه مطلب
مخالفت مجلس با برداشتن ارز دولتی برنج
حبیب الله نیکزادی پناه گفت: برکنار کردن پول های دولتی برای وارد کردن برنج در شرایطی است که تولید داخلی با نیازهای کشور مطابقت ندارد، بر خلاف تأکید دولت بر حمایت از حقوق مصرف کننده، گفت که این بدان معنی است که مردم برنج میل نکنند.عضو کمیسیون کشاورزی ادامه داد:«در حال حاضر بسیاری از بخش های برنج وارد می شود و گفت: تصویب حذف ارز چهار هزارودویست تومان از واردات برنج به معنی دریافت حداقل از سفره از مردم است ک
رمان زیر باران
دانلود رمان زیر باران اثر زهرا ارجمند نیا با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان این رمان در مورد یه دختر با عواطف شکننده و پر از درک زندگی ، مغرور و خوش قلب ، یه پسر با قلب سنگی و غرور بیش از حد ، همراه با جذبه ی منحصر به فرد ، تقابل دو آدم متفاوت ، شروع عشق و دلدادگی ، آدمایی که بلدن حرف دلشون و بزنند ، بلدن عاشقی کنند ، بلدن تکبر و روبرو احساسشون به زانو دربیارند ...
خلاصه رمان زیر باران
جلوی کمد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پروکسی و وی پی ان اندروید و ویندوز